Return Policy

Ürünüm kusurlu/ayıplı çıktı, ne yapmalıyım?

db@dibajewellery.com e-posta hesabına mail göndererek ürününüzün kusurlu/ayıplı çıktığı ile ilgili bilgilendirme yapmanızı rica ederiz.

Ürünler paketlenmeden önce tarafımızca kontrol edilmektedir. 

 

Ürünü değiştirmek istiyorum?

Sitemizde gerçekleştirilen satışlar stoklarla sınırlı olduğu için ürün değişimi ne yazık ki yapamamaktayız. 

 

Siparişimi iptal etmek istiyorum?

Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda  db@dibajewellery.com e-posta hesabına mail göndererek bilgilendirme yapmanız yeterlidir. 

 

Teslimat ve Fatura adreslerimi değiştirebilir miyim?

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

 

Teslimatlar Sadece Adrese mi yapılıyor?

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Kimseye ulaşılamaması halinde ise en yakın kargo şubesinden kargonuzu almanız gerekmektedir.

 

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları,( Size ürününüzü getiren kargo şirketi ) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

 

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?

Kargo takip numarasını içeren BİLGİNİZ hesabınızda belirtilen numaraya mesaj olarak gelecektir.

Kargonuzu teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız.

Instagram


@artday

Sign up for the newsletter